نقد کردن زمان

با کامل ترین نرم افزار نوبت دهی آنلاین

درباره ما

نام " سرفین " یا "SERFIN" برآمده از دو کلمه انگلیسی Service Finder به معنی جستجوی سرویس و از طرفی کلمه Surfing که مفهوم آن در انگلیسی گشت و گذار در اینترنت است می باشد. سرفین یک پلتفرم جامع برای دیجیتال مارکتینگ است که امروزه جایگزین راهکارهای سنتی بازاریابی گردیده است. سرفین تلاش نموده است که امکانات ویژه و جذابی را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط با حداقل هزینه ممکن ایجاد نماید تا این کسب و کارها بتوانند بازاریابی دیجیتال را بر اساس آخرین استانداردهای جهانی این حوزه مدیریت نمایند. حوزه های اصلی محصولات و خدمات سرفین شامل موارد ذیل است:

" مدیریت صفحات اجتماعی " 

مسلما صفحات اجتماعی امروزه نقش ویژه ای در مارکتینگ کسب و کارها به عهده دارد و بر این اساس شرکت سرفین، برای کسب و کارهای عزیز راهکار بسیار ویژه ای را معرفی نموده است. به جز مدیریت صفحات مجازی که امروزه بسیاری از شرکتها با عناوین مختلف آن را ارائه می دهند، سرفین کنار آن در اتاق فکر خود ضمن تبیین استراتژی مارکتینگ صفحات مجازی شما، به شما اپلیکیشن موبایلی ارائه می دهد که به راحتی میتوانید صفحه مجازی خود را نیز به آن متصل کرده و از قابلیتهای اپلیکیشن شامل نوبت دهی آنلاین، نظرسنجی، گالری تصاویر و ....  استفاده نمایید و حسی متفاوت و ویژه را به مشتریان خود ارائه نمایید.

" اپلیکیشن موبایل اختصاصی "

 سرفین راهکاری ویژه برای افراد خاص دارد. کسانیکه می خواهند فرسنگها با دیگران تفاوت داشته و این تفاوت را به مشتریان خود منتقل نمایند. سرفین برای این دسته از کسب و کارها، اپلیکیشن اختصاصی ویژه ای را بر اساس نیاز آنها فراهم و تقدیم خواهد نمود. تولید اپلیکیشن با نام و لوگوی کسب و کار و بارگذاری آن در سیب اپ و کافه بازار برای دسترسی راحت مشتریان آنها و امکانات ویژه ای چون نوبت دهی آنلاین، آموزش مجازی، پنل پیامک و بسیاری امکانات دیگر تمایز را برای این دسته از کسب و کارها ایجاد خواهد نمود.

" تامین محتوا و تبلیغات هدفمند "

محتوای مناسب و همگام سازی آنها با استراتژی بازاریابی کسب و کارها، امروزه دغدغه ویژه ای است که بدون داشتن محتوای مناسب عملا استراتژی های بازاریابی آنلاین و دیجیتال مارکتینگ را با شکست مواجه می نماید. مسلما تامین نیروی مجرب برای کسب و کارها برای تامین محتوای مناسب خارج از چهارچوب کاری کسب و کارها بوده و مضاف بر آن هزینه های زیادی را به آنها تحمیل می نماید. سرفین با در اختیار داشتن افرادی نخبه و با تجربه در حوزه های مارکتینگ و تولید محتواهای مناسب آن، اقدام به تشکیل اتاق فکر برای کسب و کارها نموده و کلیه المانهای تبلیغاتی شما مانند لوگو و طرح های گرافیکی، گیف و انیمیشن، تیزر های کوتاه و بلند، هدایای تبلیغاتی و بسیار ی از خدمات دیگر را به کسب و کارها ارائه می نماید.